NOWY ODDZIAŁ W KOSZALINIE JUŻ OTWARTY !!!

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU W KOSZALINIE – Szanowni Klienci z wielką przyjemnością informujemy, że z dniem 01.02.2018 została otwarta nowa placówka Oddziału w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej 65, ( na terenie ROL-MIXu, wylotówka na Szczecin ). 

SZALUNKI

Głównym profilem naszej działalności jest dzierżawa szalunków stropowych i dzierżawa szalunków ściennych do wykonywania elementów żelbetowych w budownictwie.

Posiadamy w naszej ofercie systemowy sprzęt służący do szalowania fundamentów, stropów i ścian, a także do szalowania podwalin, podciągów, nadciagów i innych elementów konstrukcyjnych budynku.

Nasze systemy to głównie lekkie płyty szalunkowe, które wraz z osprzętem przeznaczone  są do układania ręcznego, niezastąpione przy szalowaniu słupów do wysokości h540cm.

Posiadamy także system ciężki składający się z większych płyt szalunkowych wysokości 300cm, w zakresie szerokości od 30×300 do 240×300, do którego obsługi na budowie potrzebny jest dźwig.

Dzierżawa tego typu płyt szalunkowych ściennych o wytrzymałości na parcie betonu 80kN sprawdza się przy szalowaniu ścian o wysokości nawet do 7m oraz przy szalowaniu murów oporowych.

Z kolei różnorodność elementów stropowych pozwala nam na optymalne zestawienie dowolnego kształtu podpieranego stropu na różnej wysokości. Asortyment oraz ilości sprzętu, który znajduje się w naszym magazynie pozwala na zapewnienie obsługi dużym i małym budowom, jak i klientom indywidualnym.

W ciągu kilku letniej działalności na rynku budowlanym naszego regionu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z branży. Jesteśmy firmą na której można polegać, o czym przekonało się już wiele firm i osób prywatnych.

Cenimy uczciwość, solidność, rzetelność, punktualność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.